Autentimata kasutaja
Seda lehekülge ei ole olemas.

Oluline info

● 6. klasside e-testid on kõigile õpetajatele kättesaadavad (Valida menüüribalt Testid - Testide loetelu, testi liik "Koolides kasutatavad testid").
Õpetaja, kes registreerib õpilased testile, peab need ka ise hindama (puudutab matemaatika testi 2 ülesannet ja eesti keel teise keelena ning eesti keel (keelekümblus) ühte ülesannet).
Teste saab õpilasele suunata mitu korda, nt kevadel ja sügisel.

● EISi kasutamise juhendid:ÕPETAJATELE ja ÕPILASTELE.

● Koduõpe tehnoloogia abil. KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED.
_________________________________________________

● EIS-is nimetame kõiki eksameid, teste ja tasemetöid testideks.

Kutseeksamite ja ülikooli sisseastumiseksamite sooritamise keskkond on eis.innove.ee/eis.

● Lõpudokumentide ja hinnetelehtede haldamine käib plankide moodulis, mis asub aadressil eis.ekk.edu.ee/plank. Plankide moodulis testidele registreerida ja teste lahendada ei saa.

Plankide mooduli
vaade