Innove
Autentimata kasutaja

Oluline info

3. novembril kell 24.00 peatati turvariskiga ID-kaartide sertifikaadid (väljastatud pärast 2014. aasta 16. oktoobrit), mis tähendab, et pärast seda uuendamata ID-kaardiga EIS-i sisse logida ei saa.

Palume nendel, kellel ei õnnestu sertifikaadi uuendamine ning puudub Mobiil-ID, saata kiri parooli taotlemiseks aadressile eis.tugi@innove.ee.
Võimaluse korral palume kirja saata töökoha e-posti aadressilt või eesti.ee meiliaadressilt, kirjas peab olema ära toodud taotleja nimi ja isikukood.

Õpilased saavad parooli EIS-i sisenemiseks oma koolist.

Vaata, kas sinu ID-kaart on turvariskiga või mitte PPA kodulehelt.
ID-kaardi uuendamise juhend.

● Avatud on 2018. aasta gümnaasiumi riigieksamitele ja rahvusvahelistele võõrkeeleeksamitele registreerimine. Registreerimise tähtaeg on 20. jaanuar.
Koolidel on võimalik EIS-is jälgida registreerimise seisu ning kuni 30. jaanuarini kontrollida, kas kõik õpilased on ennast riigieksamitele registreerinud, ning vajadusel õpilasi ja eksamivalikuid lisada.

● EIS-is nimetame kõiki eksameid, teste ja tasemetöid testideks.

● Plankide moodul asub aadressil eis.ekk.edu.ee/plank. Plankide moodulis käib lõpudokumentide ja hinnetelehtede haldamine. Plankide moodulis testidele registreerida ja teste lahendada ei saa.