Autentimata kasutaja

Oluline info

Eelteade: X-tee turvaserveri tarkvarauuendus 02.04.2020 kell 19:00. HITSA EENet teostab 2. aprillil algusajaga 19:00 X-tee turvaserveris tarkvaravärskenduse. X-tee andmevahetuse katkestus kestab ligikaudu 30 minutit.
Vabandame ebamugavuste pärast!

Oleme valmis teid vajadusel nõustama Eksamite infosüsteemi kasutamise osas, et õppetööd paindlikult korraldada!

EISi kasutajatugi: tel 7302 135 (E-R 9-17), eis.tugi@hitsa.ee
Anastassia Voronina, Eksamite infosüsteemi tooteomanik, HITSA: tel. 55648520, e-mail: anastassia.voronina@hitsa.ee
Hele Lukki-Lukin, e-testide valdkonnajuht, SA Innove: tel. 7350563, e-mail: hele.lukki-lukin@innove.ee

● Koduõpe tehnoloogia abil. KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED.

● EISi kasutamise juhendid:ÕPETAJATELE ja ÕPILASTELE.

_________________________________________________

● EIS-is nimetame kõiki eksameid, teste ja tasemetöid testideks.

Kutseeksamite ja ülikooli sisseastumiseksamite ja sooritamise keskkond on eis.innove.ee/eis.

● Lõpudokumentide ja hinnetelehtede haldamine käib plankide moodulis, mis asub aadressil eis.ekk.edu.ee/plank. Plankide moodulis testidele registreerida ja teste lahendada ei saa.

Plankide mooduli
vaade